Status przesyłki

1. Zamówiony towar dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS - General Logistics Systems Poland Sp. z o.o. 

2. Przesyłki wysłane z naszego magazynu na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej doręczane są w następnym dniu roboczym.

3. W momencie wysłania towaru z magazynu Klient otrzymuje wiadomość z numerem przesyłki. Status przesyłki można sprawdzić klikając na poniższy link lub dzwoniąc na podany poniżej numer telefonu i podając numer przesyłki.

Status Przesyłki GLS

tel.: 46 814 82 20

4. W celu uzyskania informacji na temat Państwa paczki za pośrednictwem strony internetowej firmy kurierskiej, proszę wprowadzić w polu „Numer przesyłki” numer lub numery sprawdzanych paczek. Przy wprowadzaniu kilku numerów, proszę rozdzielić je przecinkami.

5. Wszystkie paczki wysyłane firmą kurierską są ubezpieczone. Odbierając przesyłkę prosimy o sprawdzenie, czy:

  • opakowanie nie jest uszkodzone
  • paczka jest oryginalnie zapakowana, tzn. czy jest oklejona taśmą firmową z napisem > ole.pl < i czy taśma nie jest przerwana.

Jeżeli stwierdzisz, że opakowanie jest uszkodzone lub paczka nie jest oryginalnie zapakowana, tzn. opakowanie oklejone jest inną taśmą lub taśmy są uszkodzone, nie odbieraj przesyłki, spisz w obecności kuriera protokół reklamacyjny i niezwłocznie skontaktuj się z nami wysyłając emaila na adres sklep@plsystems.eu lub dzwoniąc pod numer 61 8552085.